Meie populaarseimad valikud


Kleidibutiigi showroomis on üle 1500 kleidi, kuid 90% kordadest valitakse lemmik samade, kahe käe sõrmedel loetavate mudelite seast. 

Selleks, et jõuaksime teile sobiva koguse kleite õigeks ajaks tellida, oleks hea, kui tuleksite meie juurde kleidiotsingutele minimaalselt kuu enne pulma. Kleidid tellime Euroopast ja nende tarneaeg on ~ 5 tööpäeva, aga see võib meist mitteolenevatel põhjustel pisut pikeneda. Ladu, kust on pärit siidised mudelid LAVENDER ja BRISTOL, õmbleb kleidid vastavalt meie tellimusele ehk sealt tuleks arvestada umbes kahenädalase ooteajaga.

Võib juhtuda, et mõnes tellimuses on defektne toode, seega selleks, et jõuaksime uue kleidi tellida, võib minna veel 5 tööpäeva. Lisaks tuleks arvestada, et tellime rahvusvahelistest ladudest ja eelkõige suvel võib nõudlus kindlate toonide vastu olla tavapärasest suurem ning teie lemmik võib mõneks ajaks otsa saada, enne kui ladu neid juurde jõuab õmmelda.
Kui valituks osutub maksikleit, siis tuleks arvestada vajadusega teha mõne neiu kleit lühemaks ja jätta varuaega ka sinna.
Ideaalne oleks tulla vähemalt 2-3 kuud enne pulma, seega saate kleidid kätte piisavalt varakult, et võtta pruudilt ära lisastress pruutneitside kleitide osas. 

Meie suurema kleiditellimuse ehk kuue CATHY'ga läks kokku kaks kuud, et saaksime sobivad suurused klapitatud - kuueseid pakke tellides võib juhtuda, et peame veel pisut soove ootama, et meil liiga suur laovaru ei jääks.

Mõndasid pruutneitside seas populaarseid mudeleid oleme tellinud varuga ka kohapeale, seega olenevalt, mitut kleiti teil vaja on, võib juhtuda, et leiate sobivad ka kohe esimesel katsel kontorist.  Näiteks mudelit VERONA on meil erinevates toonides (eelkõige vanaroosa, heleroosa ja rukkilillesinine) kontoris olemas üle 10 lisaeksemplari. Umbes pooltel kordadel leiavad pruutneitsid sobivad kleidid kohe showroomist ning tellida ei ole vaja. Mida rohkem on pruutneitsisid ja mida sarnasem on nende suurusnumber, seda rohkem aega võib sobivate suuruste kombineerimine võtta. 

Suurem osa mudelitest (nt. Verona, Cathy, Mariell, Rosalee, Maibrit..) on tellitavad ainult paki kaupa. Näiteks selleks, et saaksime ühe S-suuruses Cathy tellida, peame tellima kogu kuuese paki ehk S-XXXL. Kui seda mudelit oleks vaja 3tk S-suurust, siis selleks peaksime me kokku tellima 3 pakki ja 18 kleiti, millest 15 jääksid seisma. Seega selle mudeli puhul peaks kindlasti proovima erinevaid suuruseid - kleitide suuruste vahed ei ole väga suured, seega nt. rinnakamal S-kandjal istub M-suurus samuti hästi. Võib juhtuda, et laos on tol hetkel saadaval vaid üks pakk, seega tellime selle ühe paki, paneme teile sobiva suuruse/suurused kõrvale ning teised suurused müüki. Kui antud toon laos taas saadaval on, siis saame tellida ka teised vajalikud suurused.
Mõned mudelid (nt. Leonie, Lotta, Loretta, Michelle, Joline, Bristol, Lavender..) on tellitavad ka üksikult ehk nende mudelite suuruste kokku klapitamine on lihtsam. Kui on vaja kolme S-suuruses Leonie't, siis saame need mugavalt eraldi tellida.